Cronofobia • CALY Film • CDA • LEKTOR PL

  • ?
  • Dramat
  • 2018
  • 93 min

Tajemniczy, samotny Suter to podróżujący mężczyzna, który ucieka przed swoim prawdziwym "ja". Za dnia...

Informacje

Cronofobia

Gatunki

Dramat

O czym jest Cronofobia 2018 online cały Film ?

Tajemniczy, samotny Suter to podróżujący mężczyzna, który ucieka przed swoim prawdziwym "ja". Za dnia przemierza...

Gdzie zobaczyć cały Film Cronofobia 2018 online?

Tworzenie filmów to proces współpracy. Reżyser, aktorzy, scenografowie, scenarzyści i niezliczone inne osoby pracują razem, aby stworzyć coś, co może być naprawdę spektakularne. Chodzi o wybranie historii, na której Ci zależy i dokładne jej poznanie. Odłupywanie i obserwowanie, co cię inspiruje, a następnie zastanawianie się, jak podzielić się tym z innymi, aby też coś poczuli. ⁣⁣A kiedy już wpadniesz na trop, nie możesz z niego rezygnować tylko konsekwentnie przeć do przodu.

Cronofobia online to świetny Film z kategorii Dramat

Porzuć bajki i idź zobaczyć prawdziwe! Nadszedł czas działania! Cronofobia to film online w dojrzałym tempie, z oceną PG i bardzo zabawnym filmem, który warto zobaczyć w kinach.⁣⁣ Wiemy, że widziałeś fajne zwiastuny i słyszałeś o całej wspaniałości oglądania tego filmu w kinach. My też to wiemy”

Cronofobia cały Film ma naprawdę dobrą obsadę

Film jest wciąż w produkcji, ale cieszymy się, że możemy podzielić się tym, o czym będzie! Rzućmy okiem na wstępną datę premiery, zwiastun i streszczenie. Data wydania: styczeń 2018 Zwiastun filmu, przyczepa: Wkrótce! Nie możemy się doczekać, aby pokazać Ci, nad czym pracowaliśmy. Streszczenie: Historia opowiada o czteroosobowej rodzinie na wakacjach, która postanawia spędzić

Cronofobia 2018 DUBBING PL

Szukasz podobnych tytułów? Sprawdź nasze nowości, może również coś Ci się spodoba! Dzięki Ekino tv możesz oglądać filmy i seriale online bez limitu.

Polecane Filmy