Ojciec PL • CALY Film • CDA • LEKTOR PL

  • N/A
  • Dramat
  • 2020
  • 102 minuti

Ojciec to opowieść o starzejącym się człowieku, który musi radzić sobie z postępującą utratą pamięci. Anne...

Informacje

Ojciec PL

Gatunki

Dramat

O czym jest Ojciec PL 2020 online cały Film ?

Ojciec to opowieść o starzejącym się człowieku, który musi radzić sobie z postępującą utratą pamięci. Anne stara się opiekować 80-letnim ojcem, Anthonym. Kobieta martwi się stanem ojca, który wykazuje oznaki demencji. Anthony ma raz lepsze raz gorsze dni, potrafi kaprysić, odrzuca kolejnych opiekunów, proponowanych przez córkę. Anthony z dnia na dzień traci orientację - twarze otaczających go osób stają się nieznane, zanika jego pamięć, zdradza go własny umysł. Stany euforii przeplatają się z wściekłością. Anne widzi jak ojciec powoli gaśnie. Kobieta nie może już składać mu codziennych wizyt, a Anthony traci kontakt z rzeczywistością. Doświadczamy stopniowych odpływów jego pamięci. Jak Anne poradzi sobie, opłakując stratę ojca, podczas gdy on wciąż żyje? Film Ojciec to przejmujący obraz o przemijaniu i miłości. To opowieść, która wspaniale pokazuje relacje ojca i córki, jest pełna refleksji nad kruchością ludzkiego życia.

Gdzie zobaczyć cały Film Ojciec PL 2020 online?

Tworzenie filmów to proces współpracy. Reżyser, aktorzy, scenografowie, scenarzyści i niezliczone inne osoby pracują razem, aby stworzyć coś, co może być naprawdę spektakularne. Chodzi o wybranie historii, na której Ci zależy i dokładne jej poznanie. Odłupywanie i obserwowanie, co cię inspiruje, a następnie zastanawianie się, jak podzielić się tym z innymi, aby też coś poczuli. ⁣⁣A kiedy już wpadniesz na trop, nie możesz z niego rezygnować tylko konsekwentnie przeć do przodu.

Ojciec PL online to świetny Film z kategorii Dramat

Porzuć bajki i idź zobaczyć prawdziwe! Nadszedł czas działania! Ojciec PL to film online w dojrzałym tempie, z oceną PG i bardzo zabawnym filmem, który warto zobaczyć w kinach.⁣⁣ Wiemy, że widziałeś fajne zwiastuny i słyszałeś o całej wspaniałości oglądania tego filmu w kinach. My też to wiemy”

Ojciec PL cały Film ma naprawdę dobrą obsadę

Film jest wciąż w produkcji, ale cieszymy się, że możemy podzielić się tym, o czym będzie! Rzućmy okiem na wstępną datę premiery, zwiastun i streszczenie. Data wydania: styczeń 2020 Zwiastun filmu, przyczepa: Wkrótce! Nie możemy się doczekać, aby pokazać Ci, nad czym pracowaliśmy. Streszczenie: Historia opowiada o czteroosobowej rodzinie na wakacjach, która postanawia spędzić

Ojciec PL 2020 DUBBING PL

Szukasz podobnych tytułów? Sprawdź nasze nowości, może również coś Ci się spodoba! Dzięki Ekino tv możesz oglądać filmy i seriale online bez limitu.

Polecane Filmy