Nie Będziesz Sama - You Won't Be Alone HDRip • CALY Film • CDA • LEKTOR PL

  • N/A
  • Horror
  • 2022
  • 1h 49 min 24

Akcja filmu rozgrywa się w dziewiętnastowiecznej Macedonii. Nevena, zdziczała, porzucona młoda wiedźma (Sara...

Gatunki

Horror

O czym jest Nie Będziesz Sama - You Won't Be Alone HDRip 2022 online cały Film ?


Akcja filmu rozgrywa się w dziewiętnastowiecznej Macedonii. Nevena, zdziczała, porzucona młoda wiedźma (Sara Klimoska), natyka się na odosobnioną wioskę. Ciekawa ludzi, których tam widzi, chce żyć wśród nich, ale nie jako wiedźma ze swoimi charakterystycznymi pazurami i ponadczasowym ciałem. W tradycji folklorystycznej, z której czerpie film, czarownice mają moc zmieniania kształtu za pomocą krwawych środków, umieszczając wnętrzności martwych istot we własnych ciałach. Kiedy więc Nevena przypadkowo zabija mieszkańca wioski, wykorzystuje okazję, by przejąć swoją tożsamość i rozpoczyna pierwsze z kilku żyć jako człowiek. Film był nominowany do nagrody Grand Jury Prize na tegorocznym festiwalu Sundance.

Gdzie zobaczyć cały Film Nie Będziesz Sama - You Won't Be Alone HDRip 2022 online?

Tworzenie filmów to proces współpracy. Reżyser, aktorzy, scenografowie, scenarzyści i niezliczone inne osoby pracują razem, aby stworzyć coś, co może być naprawdę spektakularne. Chodzi o wybranie historii, na której Ci zależy i dokładne jej poznanie. Odłupywanie i obserwowanie, co cię inspiruje, a następnie zastanawianie się, jak podzielić się tym z innymi, aby też coś poczuli. ⁣⁣A kiedy już wpadniesz na trop, nie możesz z niego rezygnować tylko konsekwentnie przeć do przodu.

Nie Będziesz Sama - You Won't Be Alone HDRip online to świetny Film z kategorii Horror

Porzuć bajki i idź zobaczyć prawdziwe! Nadszedł czas działania! Nie Będziesz Sama - You Won't Be Alone HDRip to film online w dojrzałym tempie, z oceną PG i bardzo zabawnym filmem, który warto zobaczyć w kinach.⁣⁣ Wiemy, że widziałeś fajne zwiastuny i słyszałeś o całej wspaniałości oglądania tego filmu w kinach. My też to wiemy”

Nie Będziesz Sama - You Won't Be Alone HDRip cały Film ma naprawdę dobrą obsadę

Film jest wciąż w produkcji, ale cieszymy się, że możemy podzielić się tym, o czym będzie! Rzućmy okiem na wstępną datę premiery, zwiastun i streszczenie. Data wydania: styczeń 2022 Zwiastun filmu, przyczepa: Wkrótce! Nie możemy się doczekać, aby pokazać Ci, nad czym pracowaliśmy. Streszczenie: Historia opowiada o czteroosobowej rodzinie na wakacjach, która postanawia spędzić

Nie Będziesz Sama - You Won't Be Alone HDRip 2022 DUBBING PL

Szukasz podobnych tytułów? Sprawdź nasze nowości, może również coś Ci się spodoba! Dzięki Ekino tv możesz oglądać filmy i seriale online bez limitu.

Polecane Filmy